şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat, bölgesel taşımaya göre daha geniş mesafeli nakil biçimidir. Nakliye itibariyle ayrımı bulunmamaktadır. Şehirlerarası nakliyede uzaklık çoktur. Bu gerekçeyle, bu amaç doğrultusunda sevk edilecek nakliyat kamyonlarının uzun yola karşı korunaklı ve güvenli yapıda bulunması gerekmektedir. Şirketimizin istihdam ettiği iller arası nakliye kamyonları, dayanıklı ve korumalıdır.

Şehirler Arası Nakliye Nedir? Ne şekilde Yapılmaktadır?

Zamanımız taşımacılık tekniklerinin gelişmesiyle, çelik kasa vasıtaların kullanışlılığı ve güvenliği artmıştır. Şehirler Arası Taşıma işlemlerinde, yük çeşitlerine göre farklılaşan vasıtaları kullanan firmamız, hızlı ve sağlam nakliye faaliyetleri sunmaktadır. Memleketimizin her yerine iller arası nakliyat hizmeti sunan Eczacıoğlu Nakliyat, hizmet arz ettiğimiz kurum ve bireylerin taleplerine en kaliteli şekilde yanıt sunabilmek amacıyla, mecburi anlamda ihtiyaç duyulabilecek koşulları uygulamaktadır. iller arası evden eve taşıma işlerinde, profesyonel bir kadro görevlendirilir. Aynı zamanda organisazyonumuzun kullandığı eşsiz işlemler çerçevesinde son derece güvenli nakliyat hizmetleri gerçekleşmektedir.

Şehirler arası Nakliye Aşamaları?

Yerinde İnceleme hizmetiyle nakliye süreçleri start alır ve gereken taşıma aracı, eksper tarafından tespit edilir. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde mobilyalar ve beyaz eşyalar sigorta kapsamına alınır. Kırılabilir tüm eşya ve malzemelerin özel olarak ambalajlanması ve öteki eşya ve malzemelerin paketlenmesi aşamasından itibaren, asansörle kapalı kasa kamyon veya tıra, evde bulunan tüm eşyalar istiflenir. Öncelikle büyük ve mukavemetli ev eşyaları indirilir ve akabinde kırılabilir eşya ve malzemeler istiflenir.

Kapalı kasalı araçlarımızın hassas eşya nakli işlemleri için hususi çerçevede imal edilmesiyle, şehirler arası taşımacılıkta ev eşyası güvenliği tam olarak sağlanmaktadır.

Hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların memnuniyeti asıl gayemizdir.

İllerarası lojistik işlemlerinde, ambalajlama ile kolileme işlemleri özeldir. Uzak yolun problemleri ile taşınılacak yörenin iklimsel yapısı düşünülür ve bunlara göre paketleme yöntemleri yerine getirilir. Ambalajlamadan sonra araç içi istifleme süreci yerine getirilir. Dikkatle uygulanılan ambalajlama ve istif sayesinde eşyalarınız hasar görmemektedir. Şehirler arası taşımacılık adına mecburi olan bütün belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz eğitimli, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan kişilerdir. İşletmemizin ve personelimizin sahip bulunduğu izin belgeleri neticesinde, yolda olabilecek tüm resmi ve gayriresmi sıkıntılar önceden böylece engellenmiştir. Şirketimiz tonaj konusunda dikkatlice işlem yapmaktadır.

Şehirler arası taşıma maliyetleri, gidilecek ilin uzaklığı, kapalı kasa vasıtanın soğutuculu olması, isteğe bağlı ek seçenekler ve aracın büyüklüğü gibi hallere bağlıdır. Şirketimiz, şehirler arası nakliyat hakkında en ekonomik seçeneklerle fiyat belirlemektedir.


444 4 891 - info@eczacioglunakliyat.net

HİZMETLERİMİZ

Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Eşya Depolama

Ofis Taşıma

Arşiv Taşımacılığı

 

Paketleme resimleri

Paketleme Resim Galerisi


Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat


İstanbul Ofis Taşıma

Ofis Taşıma


KURUMSAL YAPIMIZ


Ofis Taşıma sektöründe 1950'lerden beri faaliyet icra ettiğimiz süre içerisinde çok sayıda şahıs, işletme ve de devlet kurumuna taşımacılık yapmış olan Eczacıoğlu Nakliyat, söz konusu alanda tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

istanbul evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Kamyon, kamyonet ve tırlarımızın tümü çelik kasalıdır ve hassas, emniyetli taşımacılık için özel dizayn edilmiştir.

k3 belgesi

Belgelerimiz

Kurumumuz, evden eve nakliyat için yeterli taşımacılık kurumlarına sağlanılan K3 yetki belgesine sahiptir.

referanslar

Referanslarımız

Bizimle çalışmayı tercih etmiş müşterilerimizin güvenleri, çalışmalarımıza her daim yön vermektedir.

yorumlar

Yorumlar

Taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve şirketler vasıtasıyla firmamızın aldığı yorumlar, sunduğumuz hizmetin belirtisidir.