REFERANSLAR

Taşıma ve Depolama hizmetlerini yaptığımız referanslarımızdan bazıları

Kurum ve şahıslara kaliteli ve sağlam iş yeri taşımacılık, evden eve nakliyat, ev eşyası muhafaza ve asansörlü nakliye etkinlikleri sunan Eczacıoğlu Nakliyat, hizmetlerde bulunduğu zaman zarfı içerisinde, ciddi bir referans ağı oluşturmuştur. Eczacıoğlu Nakliyat her zaman kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti hedeflemektedir.

Müşterilerine nitelikli ve ayrıca sağlam taşımacılık sunan Eczacıoğlu Nakliyat, evveliyatından günümüze kadar etkin referanslar elde etmiştir.

Referanslarımızdan bazıları sayfamızda liste haline getirilmiştir. Bireysel bazı referans örneklerini ise sitemizde yer verdiğimiz müşteri yorumlarımızdan tetkik edebilirsiniz.

Ofis Taşıma ve Eşya Depolama Referanslar

HİZMETLERİMİZ

İstanbul Kurumsal Evden Eve Ofis Nakliyat Uygun Fiyat
K3 Yetki Belgesi - Ofis Taşımacılığı İstanbul

Enes ATİK

“Kadıköy’de ofis taşımacılığı yapan şirketleri araştırdım. Eczacıoğlu Taşımacılık şirketinin diğer şirketlere göre daha fazla güven verdiğini düşündüm ve ofisimin nakliyesi konusunda bu şirket ile anlaşmaya vardım. Eczacıoğlu Nakliyat’tan Tarık bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve işyerimin taşınması kolayca neticelendirildi. Hiçbir sıkıntı görmedim. Ofisteki eşyalar tahribat almadı. Gelen elemanlara ve Eczacıoğlu Taşımacılık firmasına teşekkür ederim. Firmayı tüm İstanbul’lulara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.”

Hacer KARAMANLI

“Arkadaşımın tavsiyesi üzerine İstanbul Eczacıoğlu Nakliyat şirketiyle konuştum ve bu firma ile evimi taşıdım. Deniz bey ve beraberindeki arkadaşlar hakikaten elit bir biçimde vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir şeye ziyan vermeden dikkatli bir şekilde nakil işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde evden eve nakliyat işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Eczacıoğlu Nakliyatı herkese tavsiye ederim.”

Müşterilerimiz profesyonel ve hızlı nakliyat hizmetlerimizden çok memnun.

Siz neden ofis taşınma hizmeti almak için detaylı bir teklif istemiyorsunuz?

Ücretsiz Teklif Alın

Enes HANCIOĞLU

“Eczacıoğlu Nakliyat’la eşyalarımı İstanbul’dan Şırnak’a taşıdım. Eczacıoğlu Nakliyat, şehirler arası evden eve nakliye konusu bakımından kendini ispatlamış bir firma. Mükemmel bir düzenleri var. Eşyalarımı taşımaya gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Evimde var olan bütün eşyaları ambalajladılar. Titiz ve ayrıca sistemli hizmet sundular. Eczacıoğlu Taşımacılığı taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim. ”

Siz aramayın, biz sizi ararız!

Telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım!

Lütfen aranma talebiniz için telefon numaranızı giriniz.