Eczacıoğlu Ofis Taşıma İstanbul Nakliyat HizmetleriEczacıoğlu Ofis Taşıma Firma Profili

Ofis Taşıma kapsamında 1950’lerden günümüze hizmet sunduğumuz zaman dilimi içerisinde çok sayıda kişi, işletme ve de kamu teşekkülüne taşımacılık yapmış olan Eczacıoğlu Nakliyat, bu sektörde önde gelen nakliye kuruluşları arasında bulunmaktadır.

Hizmet sunduğu birey ve kurumlara nitelikli ve sağlam iş yapan Eczacıoğlu Nakliyat, evveliyatından bu zamana etkili bir referans ağı kazanmıştır.

Eczacıoğlu Nakliyat organizasyon altyapısı, şehir içi ve şehirlerarası lojistik faaliyet alanında kullandığı 3 adet 6 tekerli ve 5 tane 10 tekerli lojistik kamyonu, lokal bölgede asansörlü nakliye alanında kullandığı 1 adet mobil asansör kamyonu, eşya koruma işlemleri doğrultusunda 1900 metrekare kapalı bölümü olan, güvenlikli antreposu ile aynı zamanda taşınacak her bir malzeme ve eşyaya uygun derlenmiş ambalaj malzemeleri deposundan oluşmaktadır. Ayrıca kurumumuzun, hizmet sunduğu şahıs ve kurumların eşya nakliyesi gereksinimlerine problemsiz yanıt verebilme hedefiyle istihdam ettiği, tümü kendi çalışma sahasında eğitimli ve uzman personel kadrosu bulunmaktadır.

“Siz Arzu Edin, Biz Yerine Getiririz” sloganı ile, müşterilerine bir vaat veren kuruluşumuz, onların taleplerinin ekonomik, yüksek standartlarda, güvenilir bir biçimde ve tam zamanında temin edilmesini belli başlı kalite politikası bilmektedir.

Sizi arayalım

Ofis Taşıma ve depolama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için telefonunu bırakmanız yeterli. En kısa sürede sizi arayacağız.

Ofis Taşıma sektöründe 1950’lerden beri faaliyet icra ettiğimiz süre içerisinde çok sayıda şahıs, işletme ve de devlet kurumuna taşımacılık yapmış olan Eczacıoğlu Nakliyat, söz konusu alanda tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

İstanbul Kurumsal Evden Eve Ofis Nakliyat Uygun Fiyat

Araçlarımız

Araçlarımız

Kamyon, kamyonet ve tırlarımızın tümü çelik kasalıdır ve hassas, emniyetli taşımacılık için özel dizayn edilmiştir.

Detaylı Bilgi
K3 Yetki Belgesi - Ofis Taşımacılığı İstanbul

Belgelerimiz

Belgelerimiz

Kurumumuz, evden eve nakliyat için yeterli taşımacılık kurumlarına sağlanılan K3 yetki belgesine sahiptir.

Ofis Taşıma Referanslarımız

Referanslar

Referanslar

Bizimle çalışmayı tercih etmiş müşterilerimizin güvenleri, çalışmalarımıza her daim yön vermektedir.

Detaylı Bilgi
Ofis Taşıma Yorumlar Referanslarımız

Yorumlar

Yorumlar

Taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve şirketler vasıtasıyla firmamızın aldığı yorumlar, sunduğumuz hizmetin belirtisidir.

Detaylı Bilgi

Kadıköy’de ofis taşımacılığı yapan şirketleri araştırdım. Eczacıoğlu Taşımacılık şirketinin diğer şirketlere göre daha fazla güven verdiğini düşündüm ve ofisimin nakliyesi konusunda bu şirket ile anlaşmaya vardım. Eczacıoğlu Nakliyat’tan Tarık bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve işyerimin taşınması kolayca neticelendirildi. Hiçbir sıkıntı görmedim. Ofisteki eşyalar tahribat almadı. Gelen elemanlara ve Eczacıoğlu Taşımacılık firmasına teşekkür ederim. Firmayı tüm İstanbul’lulara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

ENES ATİK
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine İstanbul Eczacıoğlu Nakliyat şirketiyle konuştum ve bu firma ile evimi taşıdım. Deniz bey ve beraberindeki arkadaşlar hakikaten elit bir biçimde vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir şeye ziyan vermeden dikkatli bir şekilde nakil işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde evden eve nakliyat işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Eczacıoğlu Nakliyatı herkese tavsiye ederim.
HACER KARAMANLI
Eczacıoğlu Nakliyat’la eşyalarımı İstanbul’dan Şırnak’a taşıdım. Eczacıoğlu Nakliyat, şehirler arası evden eve nakliye konusu bakımından kendini ispatlamış bir firma. Mükemmel bir düzenleri var. Eşyalarımı taşımaya gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Evimde var olan bütün eşyaları ambalajladılar. Titiz ve ayrıca sistemli hizmet sundular. Eczacıoğlu Taşımacılığı taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.
ENES HANCIOĞLU