evden eve nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

İstanbul evden eve nakliyat alanında ifa ettiği misyonu kurumsal uzmanlığı durumuna getiren kuruluşumuz, İstanbul ve bölgesinde güvenilir nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Eski yöntemlerle eşya taşıma çağı artık fesholmuştur. Bu gün kaliteli bir anlayışla evden eve nakliyat işlerini içselleştiremeyen taşıma organizasyonları, ev eşyalarının taşınması hususunda ilgi görmemektedir. Eşya taşıma hizmetlerinde birikim kazanmış şirket personelimizin hepsi kendi kişisel vazife alanlarında son derece tecrübe sahibidir. İfa ettiği yükümlülüğü meslek edinmiş bireylerle ekiplerini güçlü hale getirmiş olan işletmemiz için, müşterilerimizin memnuniyeti kuvvetle mühimdir.

Evden eve taşıma operasyonlarında herşeyden önce inceleme faaliyetleri uygulanmaktadır. Eksper programı ücretsiz yapılmaktadır ve nakliye işinin en ciddi işlemlerinden birini oluşturmaktadır. Ekspertiz işlemlerinin dikkatle organize edilmesi, transfer süreçleri esnasında aksaklık meydana gelmesini önleyecektir. Söz konusu sebeple, eksper faaliyetleri alanında vazifelendirdiğimiz çalışanlarımız, alanında birikimli elemanlardır.

Ekspertiz işlemleri ile ihtimal dahilindeki aksaklıklara önceden engel olunabilmektedir.

Eksper kadromuz, ekspertiz faaliyetleri için daire veya işyerinize geldiğinde, ilk aşamada eşyalarınızın kaplayacağı hacmi ölçer ve gereken olan nakliyat kamyonunu saptar. Yağış gibi dış durumlardan tüm eşyaları muhafaza eden kapalı kasa ve hususi dizayn edilen araçlarımız, ayrıca kuvvetlendirilmiş süspansiyon sistemleriye ciddi derecede korunaklıdır. Kapalı kasa araçlarımız yüksek model ve güvencelidir. Araçlarımızın bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz tecrübelidir.

Eksper personelimiz, en uygun nakil aracıyla beraber gereken paketleme öğeleri, istihdam edilecek kadro ve başka ciddi unsurları inceleme sırasında tespit etmektedir. Son olarak bina çevresel durumu incelenir ve lojistik planlaması belirlenir. Eksper hizmeti akabinde sigortalama işlemi yapılır.

Paketleme ve Araca Yükleme

İstanbul Evden Eve Nakliye İşlemleri konusunda birikimli durumda bulunan elemanlarımız, ev taşıma hususunda fazlasıyla ehemmiyet barındıran paketleme faaliyetlerini elit tarzla yapmaktadır. Bu kaliteyle İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, kurumumuz önemli bir pozisyondadır. İşletmemizin sunduğu İstanbul evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet kapsamı arasında en ciddi aşamadır.

Narin veya kıymetli malzemeleriniz için farklı ambalajlama usulleri uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi beyaz eşya ve aygıtlar için, özel paketleme materyali tercih edilmektedir. Büyük mobilyalar dikkatli bir biçimde paketlenir. Monte konusunda birikim sahibi kadromuz görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için farklı ambalajlama alternatifleri bulunmaktadır.

Asansör, özenle kurulur. Nakliyat asansörünün binaya tam olarak birleşmesi ve taşıyıcı bölümün dengeli bir halde çıkıp inmesi ve sallanmnaması gerekir Asansörlü aracımızın kullanıcısı bu konu hakkında deneyimlidir. İstanbul asansörlü taşımacılık ile kuruluşumuz, İstanbul ve etrafındaki bölgede bulunan dairenizde eşyalarınızı az bir zaman perspektifinde ve sağlam bir şekilde indirerek kamyon veya tıra yerleştirmekte ve aynı şekilde daireye çıkarmaktadır. Ağır mobilyaların ilk aşamada ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi önemlidir. Büyük malzemeler dayanıklı olduğundan alta istiflenir. Kırılgan ev eşyaları ve elektronik cihazlar daha üst kısımlara istiflenir.

Eşya ya da malzemelerinizin aynı biçimde taşınılacak eve çıkarılmasıyla, eşya taşıma işlemleri büyük çerçevede biter. Ev içinde eşyaların yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin yapılması hususunda özel ustalarımız vazife yapmaktadır. Talepte bulunulması halinde eşyalarınızın döşenmesi işlemi hususunda bayan eleman görevlendirilmektedir.


444 4 891 - info@eczacioglunakliyat.net

» İstanbul Nakliyat

HİZMETLERİMİZ

Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Eşya Depolama

Ofis Taşıma

Arşiv Taşımacılığı

 

Paketleme resimleri

Paketleme Resim Galerisi


Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat


İstanbul Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

KURUMSAL YAPIMIZ


Ofis Taşıma sektöründe 1950'lerden beri faaliyet icra ettiğimiz süre içerisinde çok sayıda şahıs, işletme ve de devlet kurumuna taşımacılık yapmış olan Eczacıoğlu Nakliyat, söz konusu alanda tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

istanbul evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Kamyon, kamyonet ve tırlarımızın tümü çelik kasalıdır ve hassas, emniyetli taşımacılık için özel dizayn edilmiştir.

k3 belgesi

Belgelerimiz

Kurumumuz, evden eve nakliyat için yeterli taşımacılık kurumlarına sağlanılan K3 yetki belgesine sahiptir.

referanslar

Referanslarımız

Bizimle çalışmayı tercih etmiş müşterilerimizin güvenleri, çalışmalarımıza her daim yön vermektedir.

yorumlar

Yorumlar

Taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve şirketler vasıtasıyla firmamızın aldığı yorumlar, sunduğumuz hizmetin belirtisidir.