Uluslararası düzeyde yapılan konsolosluk taşımacılığı, şirketimiz tarafından profesyonel şekilde uygulanmaktadır. Eşya ve evrakların taşınması şirketimizin itinalı çalışmalarıyla yerine getirilmektedir. Zamanında, eksiksiz ve hasarsız şekilde konsolosluk taşınmasını sağlamaktayız.

Konsolosluk Taşımacılığı Nasıl Yapılır?
Konsolosluk taşımacılığını diğer nakliyat türlerinden ayıran en önemli etken şirket tarafından sağlanacak özel güvenlik sistemini gerektirmesidir. Şirketimiz bu konuda oldukça hassas olmakla birlikte, hizmet açısından oldukça titiz ve itinalı çalışmaktadır. Konsolosluk taşımacılığı, diğer nakliye işlemlerinde olduğu gibi belirli bir plan dahilinde yapılmaktadır. İlk olarak şirketimizle irtibata geçen müşteri ile bir ön görüşme ayarlanıp, konsolosluk binası şirketimiz bünyesinde çalışan eksperler tarafından incelenmektedir. Daha sonra taşınacak eşyaların miktar ve niteliklerine göre şirketimiz personelleri hazırlık yapmaktadır. Bu hazırlık aşamasında, nakliyat için kullanılacak olan malzemeler, nakliyat aracının model ve sayısı gibi önemli detaylar belirlenir. Taşıma işlemi için, müşterinin arzu ettiği gün ve saatte konsolosluğa gidilerek, personellerimiz tarafından hızlı bir çalışma başlatılır. Konsolosluk taşınmasında önemli noktalardan biri de işlerin aksamaması için zamanında ve olabildiğince hızlı nakliye işleminin gerçekleşmesidir.

Bina içerisinde yer alan mobilyaların, şirketimizde çalışan usta marangozlar tarafından demonte edilmesi ve uygun kutulara yerleştirilmesi sağlanır. Eşyanın yapısına göre kullandığımız ambalaj ve kutu türleri değişmektedir. Böylece dıştan gelebilecek herhangi bir hasara karşı tedbir alınmış olur. Konsolosluktaki evraklar ise oldukça önemli ve hiçbir zarar uğramaması gereken belgeler olduğundan özel, su ve toz geçirmeyen paketlere konulur. Paketlenen ve kutulara yerleştirilen her bir eşyanın üzerine numaralandırma sistemiyle etiketler yapıştırılır. Böylece konsolosluk çalışanları neyin nerede olduğu konusunda bilgi sahibi olur ve yerleştirme işlemi sırasında oldukça büyük bir kolaylık sağlanır. Bina içerisinde yer alan çok büyük ve ağır eşyalar, bina dışına kurduğumuz asansör düzeneğiyle rahatça ve zarar görmeden araca yüklenir. Tüm eşyaların toplanması bittikten sonra mevcut adresten belirtilen adrese gidilerek, yerleştirme işlemine başlanır. Demonte edilen mobilyalar tarafımızca monte edilir, eşyalar kutulardan çıkartılarak müşterinin uygun gördüğü yerlere yerleştirilir.

Şirketimiz konsolosluk taşımacılığı konusunda personellerine gerekli eğitim ve deneyimi kazandırmıştır. Müşterinin aklında herhangi bir soru kalmaması için nakliyat hizmeti öncesinde müşteri mutlaka şirketimizce bilgilendirilir. Müşteri memnuniyetini esas almış bir şirket olarak, kaliteli hizmet anlayışını prensip olarak kabullenmiş bulunmaktayız. Hizmet öncesinde, fiyatlandırma sistemi hakkında müşteriyi bilgilendirmekte, hizmet sonrası beklenmedik bir durumla karşılaşmasını önlemekteyiz. Herhangi bir aksiliğe karşı sigortalama sistemi ile eşya ve evraklarınızı güvence altına almanızı sağlamaktayız.

Ofis taşımacılığı hizmet birimleri arasında yer alan Konsolosluk taşımacılığı, Eczacıoğlu Nakliyat’ın profesyonel hizmet anlayışıyla yerine getirilmektedir.