Holding taşımacılığı, çeşitli nedenlerden dolayı taşınma durumunda kalan holdinglere verilen bir hizmettir. Eczacıoğlu Nakliyat, holdinginizin içerisindeki sistemi bozmadan en kısa sürede taşımak için bu hizmeti vermektedir.

Holding taşımacılığında müşterinin üzerinde durduğu en önemli husus işlerinin aksaması durumudur. Buna mahal vermeden en hızlı ve özenli şekilde bulunduğunuz konumdan, arzu ettiğiniz konuma iş yerinizin taşınmasını sağlamaktayız. Şirketimiz tarafından oluşturulan holding taşıma planına sadık kalarak hizmetimizi yerine getirmekteyiz. Bu planın ilk basamağı müşterinin şirketimizle kurduğu irtibat sonrası, holdingin mevcut konumuna şirketimiz bünyesinde çalışan bir ekspertiz gönderilip inceleme yaptırılır. Müşterinin belirlediği, uygun olan bir günde tarafımızca gönderilen ekspertiz gerekli incelemeyi yaptıktan sonra holding içerisindeki eşyalar ve düzen hakkında şirketimiz bilgilendirilir. Bu doğrultuda uygun olan araç ve personeller seçilerek, taşınma işleminin yapılacağı günü bekler.

Holding Taşımacılığında Planlama
Taşınma işleminin olacağı gün personellerimiz, holding içerisindeki her türlü eşya ve evrakları özenle paketler. Hiçbir masraftan kaçınılmadan, uygun görülen paketleme sistemiyle eşyalarınızın herhangi bir hasara uğramamaları sağlanır. Ambalajlama aşamasında eşyanın, darbe ya da sıvı ve toz temasına karşı güçlü olabilecek malzemeler kullanılır. Daha sonrasında, paketlenen ürünlerin üzerine bilgilendirici etiketler yapıştırılarak yerleştirme esnasında hızlı ve düzenli olunmasını sağlar. Holding içerisindeki demonte işlemi gereken mobilyalarınız ise şirketimiz bünyesinde çalışan marangozlar tarafından ustaca sökülür. Son olarak paketlenen ve demonte edilen eşyaların araca yerleştirilmesi kalır. Öncesinde araç içi düzen tarafımızca sağlanmış olup, yol boyunca sarsıntıya karşı herhangi bir darbe alınması önlenmiştir.

Taşınma işleminin son aşaması olarak yeni holding binasına yerleştirme yapma işlemi geliyor. Bu aşamada personellerimiz, müşterinin arzu ettiği yerlere eşyaları paketlerinden çıkartıp yerleştiriyor. Ayrıca demonte edilen mobilyaların monte edilmesi de şirketimize ait.

Holding Taşımacılığında Fiyatlandırma
Holding taşımacılığı için şirketimize başvuran müşteri ile ön görüşme sağlanmakta ve bu görüşme esnasında müşterinin aklında soru işareti kalmayacak şekilde nakliyat hizmetimiz anlatılmaktadır. Müşteri tarafından onay çıktığı takdirde karşılıklı yazılı bir sözleşme imzalanmakta böylece her iki tarafın da mağdur olmasının önüne geçilmektedir. Ayrıca holding içerisindeki eşyaların, taşıma hizmeti verilmeden önce sigortalanması da şirketimiz tarafından şart görülmektedir

Holding taşımacılığı fiyatlandırmasında, holdingin büyüklüğü ve dolayısıyla içerisinde yer alan eşyaların miktarı ve mevcut adresle taşınma işlemi yapılacak olan adres arasındaki mesafe gibi ölçütler söz konusudur. Fiyatlandırma sistemi hakkında müşteri mutlaka hizmet öncesi bilgilendirilir ve hizmet sonrasında bu sisteme bağlı kalınır. Yani müşterinin memnun kalması için her türlü detay hizmet öncesinde verilmektedir.

Ofis taşımacılığı hizmet birimleri arasında yer alan Holding taşımacılığı, Eczacıoğlu Nakliyat’ın profesyonel hizmet anlayışıyla yerine getirilmektedir.