Kurumsal ofis taşımacılığı ve kusursuz nakliye organizasyonu büyük ölçüde nakliye firmaların tecrübe ve deneyimlerine dayalı istikrarlı departman çalıştırmaktan geçer. Firmanız ne kadar hassas ve kaliteli bir patente (isme) sahip olursa olsun bu isme hizmet icrasında bulunan çalışanların ve yöneticilerin tecrübesinden geçer.

Bu bilinç ve detaylılıkları çok iyi farkına varan eczacıoğlu nakliyat yönetici ve çalışan departman tecrübelerinden en hassas şekilde kusursuz planlamayı deneyimlerimize dayalı olarak şekillendirerek çok katlı işyeri taşıma işlemlerinde nakledilecek firmalara da yardımcı olmaktayız.

Gerekli katların taşınma işlemlerinde yerleşim sıralaması belirlendikten sonra her kat evrak koli masa üstü ve mobilyaları farklı renk etiket ve paketleme malzemeleri kullanılarak ilk karışıklığın kesinlikle eczacıoğlu nakliyat olarak önlemekteyiz. Bu konuda çok katlı ofislerin taşınma işlemlerinde her departmana bir yetkili departman yönetici tahsis edilerek departmanlar arası kusursuz ve detaylı ilgilenme yolu açılarak her katın taşınma başarısını birbirlerine tatlı hırs ile yerleşim planlamalarına özel kılma ve detaylı yerleşim ilgisinin önünü açmaktayız.

Çok katlı ofis taşıma işlemlerinde taşınacak olan her kat ve birimlerin farklı renk etiketli ve paketlenmesi işlemleri ile yerleşim tarihleri belirlenerek her birimin gününe göre pozisyon alması ile işlemler çok hızlı etkili kusursuz ve memnuniyet odaklı yerleşim gerçekleştirilmek, bu planlamalarımızın ne kadar memnuniyet yarattığını güncel referanslarımızı sorgulayarakta puantaj edebilirsiniz.

Türkiye de mevcut bilindik popüler firmaların eczacıoğlu nakliyat ofis taşıma hizmetlerini seçmesi bir tesadüf değil. Kalite ve kusursu hizmet anlayışımıza sürekli arayışta olmamızdan kaynaklı olduğunun altını çizmek isteriz.

Ofis taşıma ve çok katlı işyeri taşıma ihtiyaçlarınızdan bizden teklif ve taşınma planı almadan taşınmamanızı öneririz.

İYİ DÜŞÜNÜN İYİ ECZACIOĞLU NAKLİYAT İLE TAŞININ…