Ataşehir ofis taşımacılığı, çağa uygun şekilde ve son dönemde meydana gelen hijyenin ön planda tutulması gereken tüm kurallara uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Ofis taşımacılığında temel hedefimiz taşınan hiçbir ofis malzemesinde, evrakta sorun oluşmadan, taşınan her malzemenin hangi kişiye ait olduğuna dair gerekli bilgiler alınarak, karışma sorunu yaşanmadan nakliye işleminin tamamlanmasıdır. Profesyonel şekilde tamamladığımız nakliye işlemlerimizin, itinayla gerçekleştiği ve son derece kusursuz iş yapıldığı konusundaki teminatımız daha önceki ofisini taşıdığımız firmalardır. Bir adresten başka bir adrese ofis taşınması durumu söz konusu olduğunda doğru firmanın seçilmesi ve paketleme işlemlerinde bir sorun yaşanmaması için gerekli zamanın oluşturulması gerekir. Eşyaların özenle paketlenmesi için ve yerleştirme anında karmaşa oluşması için firmamız tarafından gerekli önlemler alınacak, her türlü eşya kendine uygun ebatlarda olan kolilerde ve ait olduğu kişinin adını taşıyarak nakliye edilecektir.

Ofis Taşımacılığı Nasıl Gerçekleştirilir?
Ataşehir ofis taşımacılığı tarafından nakliye hizmeti talebi sonrasında ekspertiz süreci başlamış olur. Firmamız tarafından gönderilecek olan ekibimiz ofisiniz içinde inceleme yaparak taşınacak eşyalar hakkında bilgi alacak, eşyaların taşınacağı çerçeve belirlenecektir. Eşyaların özelliği, miktarı, kolileme işlemi için boyutlarının tespit edilmesi ofis taşıma süresinde oluşacak sorunlara karşı önlem almayı kolaylaştıracaktır.

Eksper raporu sonucunda; araç tipi, taşımada görevli olacak kişi sayısı, koli ebatları belirlenerek taşıma işlemi başlatılır. Bu süreçte tüm hijyen kurallarına dikkat edilse de özellikle pandemi kaynaklı olarak daha fazla özen gösterilmekte, virüse karşı tüm hijyen kurallarına uygun şekilde hareket edilmektedir. Eşyaların sökülmesi sonrası eşya ve dosyaların kolileme yapılması sırasında etiketleme sayesinde karışıklığın önüne geçilir. Eşyalar taşındıktan sonra da yine aynı özenle ve etiketlere dikkat ederek eşyaların montajı ve dosyaların yerleştirilmesi gerçekleşir. Ataşehir ofis taşımacılığı, hiçbir detayı göz ardı etmeden, kusursuz çalışma sergilemek için çaba göstermektedir.

Ofis Taşıma Firmasının Seçimine Dikkat Edilmeli
Ofis taşıma işlemini sıradan, gelişigüzel bir firmaya yaptırmak, eşyaların zarar görmesine, karışmasına, kaybolmasına veya pandemi süreci nedeniyle hijyen ortamının bozulmasına neden olabilecek tüm riskleri almak demektir.

Eczacıoğlu Nakliyat olarak tüm nakliyat işlemlerinde, ofis taşımacılığında eşyaların kolilenmesi, taşınması ve yerleştirilmesinde hijyen bazlı ve eşya muhafaza açısından olmak üzere tüm tedbirleri almaktayız. Müşteri memnuniyetini esas alarak tüm müşterilerimizin sağlığını ve eşyalarının güvenliğini önemsiyoruz.