Müşteri için oldukça özel ve kıymetli olan değerli eşyaların taşınmasında şirketimiz antika eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir. Kişi veya kurum olarak çeşitli yollarla satın alınan antika eşyalar şirketimiz tarafından itinayla belirlenen adrese teslim edilmektedir. Müşteri tarafından, açık arttırma veya internet üzerinden satın alınan eşyaları itinayla arzu edilen adrese nakliyesini yapmaktayız.

Antika Eşya Taşımacılığında Planlama
Her türlü nakliyat işleminde olduğu gibi, antika eşya taşımacılığında da belirli bir plana bağlı kalınarak taşıma hizmeti verilir. Müşteri ile kurulan iletişim sonucunda ilk olarak taşınacak eşya veya eşyalar belirlenir. Bu eşyaların sökülmesi gereken bir yeri varsa, şirketimiz bünyesinde çalışan ustalar tarafından sökülme işlemi gerçekleştirilir. Eşyalar özel ambalajlama teknikleriyle ambalajlanır, daha sonra antika eşya gibi özel ve değerli eşyalar için üretilen taşıma sandıklarına yerleştirilir. Son olarak personellerimiz tarafından uygun görülen araca yerleştirilir ve istenilen adrese gönderim sağlanır.

Antika ürünlerin taşınmasında, nakliyat şirketinin özen ve titizlikle çalışması şarttır. Bu doğrultuda personellerimiz gerekli eğitimi almış olup, antika ürünlerin taşınmasında özel bir hassasiyet göstermektedirler. Demonte ve montaj gereken eşyalarda tecrübeli personeller ustalıkla hizmet verirler. Paketleme aşamasında ise özel ambalajlar kullanılır. Bu ambalajlar hasar alma ihtimaline karşı oldukça dayanıklıdır. Eşyaların yüklenecek olduğu araç da eşyanın cinsi, boyutu, ağırlığı, miktarı gibi birçok ölçüte göre belirlenir. Önceden belirlenen araçta iç düzen yapılarak araç sarsıntısına karşı eşyaların alabileceği darbeler engellenir.

Müşteri ve Şirketimiz Arasındaki İletişim
Antika eşya taşımacılığında, şirketimiz taşınacak olan eşyaların maddi ve manevi açıdan oldukça değerli olduğunun bilincinde, müşteriye hizmet sağlamaktadır. Müşterinin en büyük endişesi, sahip olduğu antika eşyaya herhangi bir zarar gelmesidir. Müşteri memnuniyetini esas alan bir şirket olarak nakliyat öncesinde karşılıklı bir yazılı sözleşme yapmaktayız. Bu sözleşme sayesinde her iki tarafında mağdur olmasını önlemekte ve rayiç bedeli belirli olan eşyaların sigortalanmasını sağlamaktayız.

Müşteri ve şirketimiz arasında, telefon veya çeşitli araçlar vasıtasıyla kurulan iletişimde fiyatlandırma sistemi hakkında ön bilgi verilir. Fiyatlandırma sistemini oluşturan ve etkileyen faktörler müşteriye açıklanır. Hizmet öncesi, fiyat konusunda hemfikir olunması iki taraf için de çok önemlidir. Böylece hizmet sonrasında herhangi bir sorun oluşması engellenmiş olur. Şirketimiz müşteri memnuniyeti için her türlü sorunu ön görerek anlaşma sağlar. En hassas nakliyat işlemi olan antika eşya taşımacılığında, şirketimiz de müşteriye karşı memnuniyet açısından oldukça hassas yaklaşmaktadır.

Ofis taşımacılığı hizmet birimleri arasında yer alan Antika Eşya taşımacılığı, Eczacıoğlu Nakliyat’ın profesyonel hizmet anlayışıyla yerine getirilmektedir.