hastane taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı

Hastane taşımacılığı yapacak olan nakliyat şirketinin kendi bünyesinde yeterli personel bulundurması gereklidir. Hastane taşımacılığı, büyük bir alana kurulu düzenin başka bir alana taşınması ve içerisindeki eşyaların hassaslığı bakımından Eczacıoğlu Nakliyat tarafından özenle yapılmaktadır.

Hastane Taşımacılığında Nakliyat Nasıl Gerçekleşir?

Hastane içerisindeki tıbbi cihazlar, oldukça değerli ve hassas eşyalar olduğu için titiz bir çalışma ile taşınmalıdır. Ayrıca ilaçlar, hastane ekipmanları ve mobilyalar için de taşınmadan önce gerekli paketlemeler yapılmalıdır. Şirketimiz, taşınacak olan hastaneyi ilk önce yerinde görüp, gerekli personel ve araç sayısını belirlemektedir. Özellikle tıbbi cihazlarda, elektronik eşya kapsamına girdiği için herhangi bir darbe veya zarara uğramamaları için özel ambalajlama teknikleri kullanılır. Havalı naylon, streç, kraft gibi malzemeler eşyanın cinsine göre belirlenir ve eşyalar paketleme işlemine alınır. Hastane içerisinde bulunan; sedye, masa, sandalye, dolap gibi demonte işlemi gereken eşyalar, şirketimiz tarafından gönderilen marangozlar vasıtasıyla sökülür. Tüm bu işlerin ardından paketlenen eşyalar üzerine numara yazılı etiketler yapıştırılır. Böylece yerleştirme sürecinde neyin nerde olduğunu bulma konusunda kolaylık sağlanmış olur.

Hastane taşımacılığında, önemli kıstaslardan biri nakliyat işleminin olabildiğince hızlı olmasıdır. Şirketimiz, zamanında ve en doğru şekilde taşıma yapmak için müşterinin onayını beklemektedir. Taşıdığımız eşyaların herhangi bir toz, sıvı ile temas etmemesi için gerekli tüm tedbirleri almaktayız. Nakliyat işleminde kullanılacak olan aracın iç düzeni de tarafımızca ayarlanıp, hastane eşyalarının hiçbir hasar görmemesini sağlamaktayız.

Hastane taşımacılığını talep eden müşteri şirketimizle iletişime geçmesi halinde, yapılacak olan tüm planlamayı karşı tarafa aktarmaktayız. Hastane, büyük ve çok eşyalı bir kurum olduğundan dolayı müşterinin aklında taşıma hizmetiyle alakalı birçok soru olabiliyor. Bu soruların cevabını telefonda müşteriye aktardığımız gibi bir ön görüşme yaparak karşılıklı anlaşma sağlamaktayız. Müşteri ve şirketimiz arasında yazılı bir sözleşme ile her iki tarafın da mağduriyetini önleyecek bir tedbir almaktayız. Hastane içerisindeki eşyaların sayısı, durumu ve benzeri nitelikleri göz önüne alınarak herhangi bir hasara karşı sigortalama sistemi uygulamaktayız. Ayrıca fiyatlandırma konusunda müşteri önceden bilgilendirilerek, sonrasında beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalmasını önlemekteyiz. Fiyatlandırma sistemimiz; taşınacak olan eşyaların nitelikleri, mevcut konum ile belirtilen konum arasındaki mesafe, kullanılacak olan materyaller ve ambalajlama çeşitlerimiz gibi birçok ölçüte göre değişiklik gösterebilmektedir.

Müşteri memnuniyetini esas almış bir şirket olarak, hastane taşımacılığında her türlü tedbir alınmış olup, oluşabilecek aksi durumlar tarafımızca ön görülmüştür. Bu doğrultuda müşterinin aldığı hizmetten memnun kalması için gerekli her şey tarafımızca planlanmıştır.

Ofis taşımacılığı hizmet birimleri arasında yer alan Hastane Taşımacılığı, Eczacıoğlu Nakliyat'ın profesyonel hizmet anlayışıyla yerine getirilmektedir.

Önceki Makale: » Antika Eşya taşımacılığı

KURUMSAL YAPIMIZ


Ofis Taşıma sektöründe 1950'lerden beri faaliyet icra ettiğimiz süre içerisinde çok sayıda şahıs, işletme ve de devlet kurumuna taşımacılık yapmış olan Eczacıoğlu Nakliyat, söz konusu alanda tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

istanbul evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Kamyon, kamyonet ve tırlarımızın tümü çelik kasalıdır ve hassas, emniyetli taşımacılık için özel dizayn edilmiştir.

k3 belgesi

Belgelerimiz

Kurumumuz, evden eve nakliyat için yeterli taşımacılık kurumlarına sağlanılan K3 yetki belgesine sahiptir.

referanslar

Referanslarımız

Bizimle çalışmayı tercih etmiş müşterilerimizin güvenleri, çalışmalarımıza her daim yön vermektedir.

yorumlar

Yorumlar

Taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve şirketler vasıtasıyla firmamızın aldığı yorumlar, sunduğumuz hizmetin belirtisidir.