fabrika taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı

Çeşitli sebeplerden dolayı fabrikalar bulunduğu konumdan başka bir konuma geçiş yapmak durumunda kalabilmektedir. Firmamız bunun için fabrika taşımacılığı hizmeti vermektedir. Fabrika taşımacılığı, diğer taşıma işlemlerine nazaran daha fazla özen ve uzmanlık isteyen bir hizmet türüdür.

Fabrika taşımacılığında, firmamız bünyesinde çalışan personeller fabrika içerisindeki düzeni yeni bir alana kurmayı ustaca başarabilmektedir. Bu hizmeti almak isteyen müşteri, firmamıza ulaştığı andan itibaren hizmete ilişkin prosedür hakkında bilgi sahibi olmaktadır. Müşterinin aklında hiçbir soru bırakmamayı hedefleyen firmamız, tüm detaylar hakkında müşteriyi aydınlatmaktadır.

Fabrika Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Fabrika taşımacılığı hizmeti için ilk olarak ekibimizden bir eksper fabrika yerini ziyaret ederek, taşıma işlemi sırasında kullanılması gereken malzeme ve aletleri not eder. Firmamız, eksperden aldığı bilgilere göre bir ön hazırlık düzenler. Taşıma işleminde kullanılacak olan araçlar, fabrika içerisinde yer alan eşyalar için kullanılması gereken ambalajlar ve mekanizmalar hazırlanır. Taşınma günü geldiğinde alanında profesyonel çalışanlarımız mevcut konuma giderek, fabrikada taşınma işlemini başlatır. Demonte işlemi gereken eşyalar marangozlarımız tarafından sökülür. İnsan gücüyle taşınamaz derecede ağır ve hassas makineler uygun mekanizmalar yardımıyla yerinden kaldırıp araca yüklenir.
Ayrıca tüm eşyalar üzerine bir ambalaj geçirilerek sıvı ve toza maruz kalması engellenir. Fabrikada yer alan makineler, teknoloji ürünü olduğu için oldukça hassastır ve herhangi bir darbeye maruz kalmaması gerekmektedir. Paketleme sistemimiz ile hangi eşya için hangi ambalajın uygun olduğuna karar verilip buna göre işlem yapılmaktadır. Firmamız bu konuda hiçbir masraftan kaçınmadan, en uygun olan ve eşyaların en güvenilir şekilde taşınmasını sağlayan bir sistem kurmuştur. Araçlara yüklenen eşyalar, müşterinin belirttiği adrese giderek personellerimiz tarafından yerleştirmesi yapılmaktadır. Demonte olan eşyaların monte edilmesi ve makinelerin tekrardan kurulumunun yapılması firmamızın sorumluluğundadır.

Fabrika taşımacılığı yalnızca işçi gücüne dayanan bir taşımacılık hizmeti değildir. Uygun mekanizmalar yardımıyla taşıma işleminin yapılması gerekmektedir. Firma olarak bunun bilincinde olup, firmamızın fabrikalara özel tahsis ettiği alet ve mekanizmalarımız mevcuttur.

Fabrika Taşımacılığında Güvence

Fabrika taşımacılığı hizmeti almak isteyen müşteri ile hizmet öncesinde karşılıklı olarak bir yazılı sözleşme imzalamaktayız. Bu sözleşme sayesinde her türlü sorumluluğu kabul edip, müşteriyi mağdur durumda bırakmamaktayız. Sigorta şirketi tarafından olası bir hasar ya da beklenmedik durumda müşterinin tüm zararı karşılanmaktadır.

Fabrika taşımacılığında en önemli hususlardan biri de fabrika içerisindeki işleyişin aksamamasıdır. Bu yüzden firma olarak hem hızlı hem de özenle taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Önceki Makale: » Müze taşımacılığı

KURUMSAL YAPIMIZ


Ofis Taşıma sektöründe 1950'lerden beri faaliyet icra ettiğimiz süre içerisinde çok sayıda şahıs, işletme ve de devlet kurumuna taşımacılık yapmış olan Eczacıoğlu Nakliyat, söz konusu alanda tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

istanbul evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Kamyon, kamyonet ve tırlarımızın tümü çelik kasalıdır ve hassas, emniyetli taşımacılık için özel dizayn edilmiştir.

k3 belgesi

Belgelerimiz

Kurumumuz, evden eve nakliyat için yeterli taşımacılık kurumlarına sağlanılan K3 yetki belgesine sahiptir.

referanslar

Referanslarımız

Bizimle çalışmayı tercih etmiş müşterilerimizin güvenleri, çalışmalarımıza her daim yön vermektedir.

yorumlar

Yorumlar

Taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve şirketler vasıtasıyla firmamızın aldığı yorumlar, sunduğumuz hizmetin belirtisidir.