evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Evden eve nakliye faaliyetleri, ev eşyası nakli etaplarının, mobilya, evlerinizde mevcut olan cihazlar ile başka ev eşyalarının tahribat görmemesi düşüncesiyle tüm düzenlemelerin organize edilmesi kapsamında, sistematik bir şekilde tatbik edilmesidir. Evlerinizde bulunan eşyaların toplanması, sarılarak muhafaza edilmesi, nakliye kamyonu ile taşınıp istenilen pozisyonlarına yerleştirilmesi faaliyetlerini içerir.

Evden Eve Nakliye Ne Anlama Gelmektedir? Ne şekilde İcra Edilir?

Evden Eve Taşıma, evinizde olan tüm eşyaların nakledilecekleri eve transferinde, evinizde bulunan eşyaların ziyan görmesini ortadan kaldırıcı önlemlerle beraber, tecrübeli elemanlar tarafından söküm ve monte işlerinin de yapıldığı elit bir taşıma modelidir.

Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri

Evden Eve Taşıma sadece evde bulunan eşyaların taşınması amacıyla yapılabileceği gibi, taşınılacak olan evde tüm eşya ve materyallerin tam olarak yerleştirilmesi biçiminde de olabilmektedir.

Evlerinizde bulunan eşyaların zarar görmesine izin verilmemesi amacıyla, bulundukları durumda demonte işlemleri ve sarma işlemleri yerine getirilerek yeni bir eve nakliyesi ile yeniden kurulumlarının yapılması ve kullanıma müsait duruma getirilmesi süreçleri evden eve nakliyat hizmetlerinin esasını oluşturmaktadır.

Nakliye işleminin en önemli bölümü ve unsuru statüsüne gelen evden eve taşımacılık, görevinin gerçekten mahiri bir şirket tarafından uygulanmadığı taktirde ağır ve çözümü ihtimal dahilinde olmayan sorunlara neden olabilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşınması için emanet ettiğiniz firmanın, alanında ehliyetli ve deneyimli bir kadrosu, kapalı ve çelik kasalı evden eve nakliyat araçları ve güçlü kurumsal yapısı ile itimat edilen bir firma olması zorunludur.

Evden eve nakliyat hizmetinde öncelikli olarak önem atfedilmesi gerekli öğe ambalajlamadır. Nakliyesi yapılacak möble, materyal ve evlerinizde bulunan eşyaların, kullanma türlerine göre belirlenen bir takım ambalaj materyalleriyle sarılarak nakliyat için müsait duruma getirilmeleri yüksek derecede önemlidir.

Nitelikli ve tecrübeli bir takviyeyle sorunsuz bir taşınma temin edilecektir. Evden eve taşımacılık ne demektir? sualini oldukça fazla sayıda kişi sormakta ve bu ifadenin yanlızca taşınma olarak bilinmesi de kısıtlı bir malumat anlamıyla kabul edilmektedir. Taşınma programında direkt uygulamaya geçmeden evvel, ciddi bir planlama süreci halledilmelidir.

Kuruluşumuzun kendi sahalarında ihtisaslaşmış ve aynı zamanda tecrübeli personel kadrosu yardımıyla, taşınmanın bütün yükünden kolaylıkla kurtulabilir ve eşyalarınızın güvenliğini de garantiye alarak yeni belirlediğiniz yere taşınabilirsiniz.


444 4 891 - info@eczacioglunakliyat.net

KURUMSAL YAPIMIZ


Ofis Taşıma sektöründe 1950'lerden beri faaliyet icra ettiğimiz süre içerisinde çok sayıda şahıs, işletme ve de devlet kurumuna taşımacılık yapmış olan Eczacıoğlu Nakliyat, söz konusu alanda tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

istanbul evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Kamyon, kamyonet ve tırlarımızın tümü çelik kasalıdır ve hassas, emniyetli taşımacılık için özel dizayn edilmiştir.

k3 belgesi

Belgelerimiz

Kurumumuz, evden eve nakliyat için yeterli taşımacılık kurumlarına sağlanılan K3 yetki belgesine sahiptir.

referanslar

Referanslarımız

Bizimle çalışmayı tercih etmiş müşterilerimizin güvenleri, çalışmalarımıza her daim yön vermektedir.

yorumlar

Yorumlar

Taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve şirketler vasıtasıyla firmamızın aldığı yorumlar, sunduğumuz hizmetin belirtisidir.