Ücretsiz Fiyat Teklifi İsteyin

Herhangi bir yükümlülüğünüz yoktur.

Ofis-İşyeri Bilgileriniz

Tüm teklif taleplerine hergün 7/24 cevap vermeyi amaçlıyoruz. Ancak her gün çok sayıda e-posta aldığımız için gecikmeler yaşanabiliyor. Sabrınız için teşekkür ederiz.

Sizi arayalım

Ofis Taşıma ve depolama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için telefonunu bırakmanız yeterli. En kısa sürede sizi arayacağız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Yorumlar

Enes ATİK

“Kadıköy’de ofis taşımacılığı yapan şirketleri araştırdım. Eczacıoğlu Taşımacılık şirketinin diğer şirketlere göre daha fazla güven verdiğini düşündüm ve ofisimin nakliyesi konusunda bu şirket ile anlaşmaya vardım. Eczacıoğlu Nakliyat’tan Tarık bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve işyerimin taşınması kolayca neticelendirildi. Hiçbir sıkıntı görmedim. Ofisteki eşyalar tahribat almadı. Gelen elemanlara ve Eczacıoğlu Taşımacılık firmasına teşekkür ederim. Firmayı tüm İstanbul’lulara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.”

Hacer KARAMANLI

“Arkadaşımın tavsiyesi üzerine İstanbul Eczacıoğlu Nakliyat şirketiyle konuştum ve bu firma ile evimi taşıdım. Deniz bey ve beraberindeki arkadaşlar hakikaten elit bir biçimde vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir şeye ziyan vermeden dikkatli bir şekilde nakil işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde evden eve nakliyat işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Eczacıoğlu Nakliyatı herkese tavsiye ederim.”

Enes HANCIOĞLU

“Eczacıoğlu Nakliyat’la eşyalarımı İstanbul’dan Şırnak’a taşıdım. Eczacıoğlu Nakliyat, şehirler arası evden eve nakliye konusu bakımından kendini ispatlamış bir firma. Mükemmel bir düzenleri var. Eşyalarımı taşımaya gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Evimde var olan bütün eşyaları ambalajladılar. Titiz ve ayrıca sistemli hizmet sundular. Eczacıoğlu Taşımacılığı taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim. ”

MÜŞTERİ YORUMLARI