istanbul eşya depolama

İstanbul Eşya Depolama

Eşya depolama, firmamızın sunduğu kaliteli hizmetlerden bir tanesidir. Eşya depolama, korunması zorunlu olan bir eşya çeşidinin (örneğin makineler ve motorlu araçlar, ofis eşya ve malzemeleri, meskenlerinizde olan eşyalar, atamayacağınız fazlalık malzemeler, koliler ve buna benzer eşyalar) korunaklı binalarda ve kendine özgü bölmelerde barındırılması sürecidir.

Kurumumuz, İstanbul'da evden eve nakliyat ve işyeri nakliye işlemlerinin yanında, hizmet verdiği şahıs ve kuruluşların gereksinimleri çevresinde elverişli bir fiyatlandırma ile belirli süreliğine eşya depolama hizmetleri de uygulamaktadır. Bir sene ve daha geniş zaman kapsamlı eşya barındırma sözleşmelerinde tek sefere mahsus olacak şekilde nakliyat bedelsizdir.

Günün her saatinde güvenlik elemanlarınca korunan antrepolarımız, yangın, soygun ve benzeri menfi durumlara karşı da sigortalıdır.

Kurumumuzca belirlenen depolama maliyetleri, son derece makuldür. Önceden belirtilen dışında ayrıca maliyet eklenmemektedir. Tüm ücretlendirme, ekspertiz aşamasında müşterilere söylenmektedir. Müşterilerimizin müteşekkir olmalarının planlandığı eşya depolama kapsamında, lüzumlu olan herşey firmamız tarafından hesap edilmiştir.

KURUMSAL YAPIMIZ


Ofis Taşıma sektöründe 1950'lerden beri faaliyet icra ettiğimiz süre içerisinde çok sayıda şahıs, işletme ve de devlet kurumuna taşımacılık yapmış olan Eczacıoğlu Nakliyat, söz konusu alanda tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

istanbul evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Kamyon, kamyonet ve tırlarımızın tümü çelik kasalıdır ve hassas, emniyetli taşımacılık için özel dizayn edilmiştir.

k3 belgesi

Belgelerimiz

Kurumumuz, evden eve nakliyat için yeterli taşımacılık kurumlarına sağlanılan K3 yetki belgesine sahiptir.

referanslar

Referanslarımız

Bizimle çalışmayı tercih etmiş müşterilerimizin güvenleri, çalışmalarımıza her daim yön vermektedir.

yorumlar

Yorumlar

Taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve şirketler vasıtasıyla firmamızın aldığı yorumlar, sunduğumuz hizmetin belirtisidir.