istanbul asansörlü nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Taşınmak her insan için ağır ve komplike bir olay olsa da nakliyat sektörü ve teknolojideki ilerlemeler yardımı ile son süreçlerde ciddi biçimde kolaylaşmış ve güvenceli duruma gelmiştir.

Asansörlü taşıma veya büro nakliyesi, söz konusu gelişmelerden birisidir ve taşınma işlevini ciddi şekilde zahmetsizleştirmiştir. Taşıması güç ve büyük taşınacak materyalin, asansör aracılığı ile taşınması, nispeten kısa zamanda ve daha güvenceli şekilde icra edilmektedir. Asansör kullanan kaliteli bir nakliyat şirketi yardımı ile taşınma işlemi evvelki devirlerdeki gibi güç olmayacak ve deyim yerindeyse keyif verecektir.

Taşıma süreçleri öncesinde eşya taşıma planı yapılır. Taşınacak eşya ve yüklerin tespit edilmesi sonrasında taşıma asansörünün zorunlu olabileceği malzemelerin varlığı da belirlenmişse, nakil planlamasına asansör aracı kullanımı da eklenir. Asansör kullanmak suretiyle birey gücünün yetmeyeceği ağırlık ve hacimde olan malzemeler, zorlanmadan taşınır. Asansörlü evden eve nakliyat etkinlikleri, daha kısa zamanda yerine getirilebilir. İnsanın çok daha uzun zamanda taşıyabileceği malzemeler, asansörlü nakliyat işlemleri yardımıyla az zaman zarfında yeni mekanlarına taşınabilir.

Asansörlü taşıma faaliyetlerinde kendi kurumsal asansör araçlarıyla hizmet sunan Eczacıoğlu Nakliyat, eşya ve yüklerinizin emniyetli bir halde nakledilebilmelerini sağlar.


444 4 891 - info@eczacioglunakliyat.net

KURUMSAL YAPIMIZ


Ofis Taşıma sektöründe 1950'lerden beri faaliyet icra ettiğimiz süre içerisinde çok sayıda şahıs, işletme ve de devlet kurumuna taşımacılık yapmış olan Eczacıoğlu Nakliyat, söz konusu alanda tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

istanbul evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Kamyon, kamyonet ve tırlarımızın tümü çelik kasalıdır ve hassas, emniyetli taşımacılık için özel dizayn edilmiştir.

k3 belgesi

Belgelerimiz

Kurumumuz, evden eve nakliyat için yeterli taşımacılık kurumlarına sağlanılan K3 yetki belgesine sahiptir.

referanslar

Referanslarımız

Bizimle çalışmayı tercih etmiş müşterilerimizin güvenleri, çalışmalarımıza her daim yön vermektedir.

yorumlar

Yorumlar

Taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve şirketler vasıtasıyla firmamızın aldığı yorumlar, sunduğumuz hizmetin belirtisidir.